Tuleje werblowane (przędzalnicze)

Tuleje werblowane są produktem specjalistycznym służącym do nawijania przędzy. Świetnie sprawdzają się również w przypadku nawijania różnej grubości nici, wstążek czy koronek. 

Specjalne nacięcie ułatwiające nawlekanie oraz zaokrąglone krawędzie niwelujące tarcie, sprawiają, że nasze tuleje przędzalniane poradzą sobie z nawinięciem każdego rodzaju włókna. Dlatego też, dostępne tuleje werblowane znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemysłach włókienniczych i zakładach krawieckich.

Wysokogatunkowe tuleje werblowane dla wymagających

Tuleje przędzalniane wykonujemy zarówno w wymiarach standardowych, jak i również nietypowych. Zapewniamy Państwu szeroki zakres dostępnych długości, co pozwala na dostosowanie tulei werblowanych do specyfiki działalności, w tym głównie wymogów technicznych urządzeń.

Dzięki obwolucie z pergaminu, klient otrzymuje produkt o szerokiej gamie kompozycji kolorów, niskiej przepuszczalności powietrza oraz gładkiej, nieporowatej powierzchni. Dodatkową zaletą naszego rozwiązania jest możliwość wielokrotnego użytku tulei co wpływa znacząco na oszczędności oraz środowisko.

Zapraszamy do współpracy!

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i współpracy. Ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych z całej Polski. Tulejki werblowane, podobnie jak pozostałe produkty dostępne w naszej ofercie, dostarczamy za pośrednictwem własnego transportu.

Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem, o czym szczególnie świadczy obszerne grono zadowolonych Klientów. W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności, a także chęci złożenia zamówienia na tuleje przędzalniane prosimy o skontaktowanie się z naszymi pracownikami. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy indywidualne warunki realizacji zlecenia.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź