Bretki tekturowe

Jako firma JOKER działamy w branży już od ponad 40 lat. Zdobyte doświadczenie, wysokie kwalifikacje i  znajomość potrzeb Klientów pozwoliły nam stworzyć obszerny i zróżnicowany katalog usług. Specjalizujemy się w wyrobach z tektury litej, dlatego w naszej ofercie nie mogło zabraknąć bretek do nawijania tkanin.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość proponowanych przez nas produktów. Dostępne bretki tekturowe powstają na bazie wysokogatunkowych tworzyw, co wpływa na ich trwałość i odporność. Oferowane bretki do nawijania tkanin charakteryzują się bardzo dużą sztywnością, a ich wzmocniona konstrukcja sprawia, że są niezwykle trudne do złamania podczas użytkowania. Wysoka wytrzymałość idzie tu w parze z lekkością, dzięki czemu w efekcie bretki są niezwykle funkcjonalne, poręczne i wygodne w eksploatacji.

Dostarczamy bretki tekturowe o standardowych parametrach, co przekłada się na ich uniwersalny charakter i liczne możliwości wykorzystania. Z uwagi na wysoką jakość i walory użytkowe, produkowane przez nas bretki tekturowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle krawieckim, w tym materiałowym, tekstylnym i firanowym. Tu bretki sprawdzają się nie tylko do nawijania tkanin, materiałów, dzianin i firan, ale też przy porządkowaniu taśm, sznurów, wstęg i innych akcesoriów.

Bretki tekturowe w naszej ofercie

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta dotycząca bretek do nawijania tkanin zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i złożenia zamówienia. Do współpracy zapraszamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych z całej Polski. 

Jesteśmy profesjonalnym i godnym zaufania partnerem, o czym świadczy szczególnie stale powiększające się grono zadowolonych Klientów zaopatrujących się w firmie JOKER nie tylko w bretki, lecz także tuleje werblowane przędzalnicze.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, udzielimy niezbędnych informacji i dołożymy wszelkich starań, by zaspokoić Państwa indywidualne potrzeby i wymagania.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź