Szalunki kartonowe kwadratowe, okrągłe

Tuleje szalunkowe, czyli monotuby określane również mianem szalunków kartonowych lub tub szalunkowych są to formy do wylewania słupów betonowych o przekroju kołowym, używane w budownictwie indywidualnym, przemysłowym i drogowym, także do wykonywania, kolumn, filarów, ogrodzeń, słupków ogrodzeniowych, bram oraz przepustów.

Wykonane z tektury o wysokich parametrach wytrzymałościowych tuby szalunkowe zapewniają wysoki komfort pracy, jednocześnie umożliwiając uzyskanie pożądanego efektu wizualnego. Wewnętrzna warstwa szalunków kartonowych zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci oraz przywieraniem betonu do tulei poprzez zastosowanie specjalnej warstwy surowca z polietylenem. To znacząco ułatwia demontaż szalunków bez naruszania gotowej konstrukcji.

Jakość użytych materiałów wykazuje odpowiednią wodoodporność ścian tulei, zaś górna i dolna krawędź szalunku jest impregnowana parafiną, co chroni je przed deformacją. Dzięki temu słupy betonowe uzyskują ten sam przekrój kołowy co monotuba na całej długości od podstawy do zwieńczenia. Co ważne powierzchnia kolumny po usunięciu tuby szalunkowej nie wymaga dodatkowego wygładzania. Grubości ścian monotub są tak dobrane, aby zapewniały wymaganą wytrzymałość szalunku podczas zalewania i wibrowania, a jednocześnie gwarantowały wysoki komfort pracy.

Tuleje szalunkowe – specyfikacja produktu

Rura szalunkowa może zostać wykonana zgodnie ze standardowymi wymiarami lub zamówieniem Klienta. Na życzenie klienta oferujemy inne długości szalunku kartonowego. Jednocześnie w stałym asortymencie posiadamy tuleje szalunkowe w standardowych wymiarach.

Parametry techniczne szalunków tekturowych:

Średnice (mm)
150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600

Standardowe długości
od 2 m do 6 m

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego i rzetelnego producenta monotub - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i współpracy.

Wszystkich zainteresowanych złożeniem zamówienia na tuby szalunkowe prosimy o kontakt. Z przyjemnością odpowiemy, a dodatkowo także udzielimy niezbędnych informacji i ustalimy warunki realizacji zlecenia.

Współpracujemy z odbiorcami indywidualnymi oraz klientami biznesowymi. Jesteśmy profesjonalnym i godnym zaufania partnerem, o czym świadczy szczególnie stale powiększające się grono zadowolonych Klientów zaopatrujących się w firmie JOKER nie tylko w monotuby, lecz także w m.in. tuleje tekturowe czy tuby papierowe.

Szalunki kartonowe i inne produkty dostarczamy za pośrednictwem transportu własnego. To daje nam gwarancję terminowej realizacji dostaw oraz pewność, że zamówione tuby trafiają do Państwa w nienaruszonym stanie. 

Zapytaj o produkt


Captcha image

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź