Szalunki kartonowe kwadratowe, okrągłe

Tuleje szalunkowe określane również mianem szalunków kartonowych lub tub szalunkowych są to formy do wylewania słupów betonowych o przekroju kołowym, używane w budownictwie indywidualnym, przemysłowym i drogowym, także do wykonywania, kolumn, filarów, ogrodzeń, słupków ogrodzeniowych, bram oraz przepustów.

Wykonane z tektury o wysokich parametrach wytrzymałościowych tuby szalunkowe zapewniają wysoki komfort pracy, jednocześnie umożliwiając uzyskanie pożądanego efektu wizualnego. Wewnętrzna warstwa szalunków kartonowych zabezpieczona jest przed działaniem wilgoci oraz przywieraniem betonu do tulei poprzez zastosowanie specjalnej warstwy surowca z polietylenem. To znacząco ułatwia demontaż szalunków bez naruszania gotowej konstrukcji.

Jakość użytych materiałów wykazuje odpowiednią wodoodporność ścian tulei, zaś górna i dolna krawędź szalunku jest impregnowana parafiną, co chroni je przed deformacją. Dzięki temu słupy betonowe uzyskują ten sam przekrój kołowy na całej długości od podstawy do zwieńczenia. Co ważne powierzchnia kolumny po usunięciu tuby szalunkowej nie wymaga dodatkowego wygładzania. Grubości ścian tulei są tak dobrane, aby zapewniały wymaganą wytrzymałość szalunku podczas zalewania i wibrowania, a jednocześnie gwarantowały wysoki komfort pracy.

Tuleje szalunkowe – specyfikacja produktu

Rura szalunkowa może zostać wykonana zgodnie ze standardowymi wymiarami lub zamówieniem Klienta. Na życzenie klienta oferujemy inne długości szalunku kartonowego. Jednocześnie w stałym asortymencie posiadamy tuleje szalunkowe w standardowych wymiarach.

Parametry techniczne szalunków tekturowych:

Średnice (mm)
150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600

Standardowe długości
od 2 m do 6 m

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na tuby szalunkowe zachęcamy do kontaktu. Współpracujemy z odbiorcami indywidualnymi oraz klientami biznesowymi. Szalunki kartonowe dostarczamy za pośrednictwem transportu własnego. To daje nam gwarancję terminowej realizacji dostaw oraz pewność, że zamówione tuby trafiają do Państwa w nienaruszonym stanie.

Zapytaj o produkt


Captcha image

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź