Tektura malarsko-budowlana

Tektura malarsko-budowlana jest coraz lepiej rozpoznawalnym i dobrze kojarzonym produktem w sferze ochrony powierzchni podłogowych podczas prac malarskich i remontowo-budowlanych.

Jest to lepsza i przede wszystkim ekologiczna alternatywa dla folii polietylenowych. Produkt ten cieszy się uznaniem wśród dużych wykonawców oraz indywidualnych klientów.

Jest to produkt o wysokich parametrach nasiąkliwości i wytrzymałości. Związane jest to z udziałem od 20 do 30% włókien tekstylnych. Wysoka nasiąkliwość gwarantuje, że wszelkiego rodzaju chemia budowlana, szczególnie farby nie stanowią zagrożenia dla chronionej powierzchni. Tektura szybko wchłania wszelkie rozpuszczalniki, co powoduje szybkie schnięcie farb. Produkt ten skutecznie chroni również przed mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak wgniecenia i przerysowania. Gwarantuje niepowtarzalny komfort i bezpieczeństwo pracy.

W opinie wielu naszych kontrahentów, tektura malarsko-budowlana cieszy się coraz większą popularnością. Zauważalny jest ciągły wzrost sprzedaży. Wynika to ze wspomnianych właściwości produktu, oraz coraz większej świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź