Tektura budowlana, malarsko-budowlana

Uniwersalna i funkcjonalna tektura malarsko-budowlana

Tektura malarsko-budowlana jest coraz lepiej rozpoznawalnym i dobrze kojarzonym produktem w sferze ochrony powierzchni podłogowych podczas prac malarskich i remontowo-budowlanych. Za jej wyborem przemawia skuteczność ochrony, łatwość aplikacji oraz niski koszt zabezpieczenia.

Ze względu na wykorzystany w procesie produkcji surowiec tektura budowlana jest to lepsza i przede wszystkim ekologiczna alternatywa dla folii polietylenowych. Produkt ten cieszy się uznaniem wśród dużych wykonawców oraz indywidualnych klientów, co wynika z konkurencyjnej ceny oraz prostej utylizacji materiału zabezpieczającego, który możemy poddać recyclingowi.

Jeśli chcą Państwo skorzystać z wysokich funkcjonalnych właściwości proponowanej przez nas tektury malarskiej i dołączyć do stale powiększającego się grona zadowolonych jej użytkowników – zachęcamy do zapoznania się z poniższymi szczegółami oferty.

Oferowana przez FIRMĘ JOKER tektura malarsko-budowlana jest to produkt o wysokich parametrach nasiąkliwości i wytrzymałości. Związane jest to z udziałem od 20 do 30% włókien tekstylnych. Wysoka nasiąkliwość gwarantuje, że wszelkiego rodzaju chemia budowlana, szczególnie farby nie stanowią zagrożenia dla chronionej powierzchni. Tektura szybko wchłania wszelkie rozpuszczalniki, co powoduje szybkie schnięcie farb. Produkt ten skutecznie chroni również przed mechanicznymi uszkodzeniami, takimi jak wgniecenia i przerysowania. Gwarantuje niepowtarzalny komfort i bezpieczeństwo pracy. Dodatkową zaletą tektury budowlanej są walory akustyczne – warstwa zabezpieczenia tłumi hałasy i skutecznie niweluje problem odbijania się dźwięków od pustych posadzek.

Tektura malarska oprócz zastosowania w zabezpieczaniu podłóg różnego typu przed niechcianymi zabrudzeniami i uszkodzeniami, świetnie sprawdza się również w branży przeprowadzkowej. Wykorzystana w przypadku takich przedmiotów, jak między innymi meble, drzwi czy profile, stanowi skuteczną barierę ochronną przed wadami mechanicznymi nierzadko powstającymi na skutek transportu. W opinie wielu naszych kontrahentów, tektura malarsko-budowlana cieszy się coraz większą popularnością. Zauważalny jest ciągły wzrost sprzedaży. Wynika to ze wspomnianych właściwości produktu, oraz coraz większej świadomości ekologicznej społeczeństwa.

Zapraszamy do współpracy

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na tekturę budowlaną zachęcamy do kontaktu. W stałym asortymencie posiadamy arkusze o standardowych wymiarach, które możemy dociąć na pożądany rozmiar. Tekturę malarską oraz inne wyroby z tektury litej dostarczamy do Państwa za pośrednictwem transportu własnego. To daje nam dużą swobodę dopasowania terminu dostawy do Państwa potrzeb i oczekiwań, a zarazem gwarantuje bezpieczeństwo dostarczanych wyrobów tekturowych.

Naszą ofertę dla branży remontowo-budowlanej uzupełniają tuleje szalunkowe.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź