Tuleje do kebaba

Wysokogatunkowe tuleje do kebaba

Oferowany przez nas produkt znajduje zastosowanie przede wszystkim w przetwórstwie mięsnym oraz gastronomii.

Tuleje tekturowe powlekane są wewnątrz i na zewnątrz srebrna folią aluminiową. Zastosowanie folii aluminiowej zapobiega przedostawaniu się wilgoci oraz tłuszczu do tulei co znacząco wydłuża jej żywotność oraz przekłada się na wygląd oraz smak mięsa. Idealne do stosowania w procesie pakowania, mrożenia oraz obróbce cieplnej.

Folia aluminiowa posiada atest do bezpośredniego kontaktu z żywnością. To gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych tulei do kebaba, jak również zapewnia szeroki wachlarz możliwych aplikacji.

Tuleje do kebaba - specyfikacja produktu

Tuleje wykonujemy zgodnie ze standardowymi wymiarami, jednocześnie zapewniając Państwu szeroki zakres dostępnych długości. To pozwala na dostosowanie tulei do wymogów technicznych praktycznie wszystkich maszyn i urządzeń powszechnie stosowanych w przetwórstwie mięsnym i gastronomii.

Parametry techniczne tulei do kebaba:

Średnica  (mm)
17,5

Grubość  (mm)
2,5

Długości  (mm)
350 ,400, 450, 500, 550, 600, 650, 700, 750, 800, 850, 900

Rurki do kebaba – oferta bezpośrednio od producenta

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na tuleje do kebaba zapraszamy do kontaktu. Realizujemy zamówienia wysoko- i niskonakładowe, każdorazowo zapewniając niezmiennie wysoką jakość oferowanych produktów. Tuleje dostarczamy do Państwa za pośrednictwem transportu własnego. Obsługujemy klientów z całej Polski. Jesteśmy terminowi i godni zaufania, o czym świadczy liczne grono stałych klientów zaopatrujących się w FIRMIE JOKER zarówno w rurki do kebaba, jak i tuleje kartonowe do innych zastosowań.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź