Zatyczki plastikowe do tub tekturowych (denka)

Denka i zatyczki do tub i tulei

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów FIRMA JOKER oferuje zatyczki do tub i tulei. Denka do tulei tekturowych wykonane są z polietylenu LDPE. Chronią przed wilgocią, zabrudzeniami i urazami mechanicznymi produktu znajdującego się w środku tuby.

Oferowane zatyczki do tulei wymiarowo odpowiadają tuleją kartonowym z naszego asortymentu. To pozwala tworzyć kompletne i funkcjonalne systemy zabezpieczania produktów na czas transportu i przechowywania. Tuleje wyposażone w denka i zatyczki doskonale sprawdzają się do zabezpieczania m.in.:

  • materiałów tekstylnych nawijanych na tuleje tekturowe o małej średnicy,
  • wyrobów poligraficznych,
  • map i projektów,
  • wyrobów dekoracyjnych.

Denko plastikowe do tub to idealny sposób zabezpieczenia produktów zawartych w kartonowej tubie. W połączeniu z tubą odporną na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne tworzy niezawodne, a zarazem ekonomiczne i przyjazne dla środowiska naturalnego zabezpieczenie.

Zatyczki do tub oraz tulei oferujemy w wymiarach standardowych, w tym w wymiarach zgodnych z oferowanymi przez firmę tubami tekturowymi.

Parametry techniczne zatyczek plasyikowych:

Średnice (mm)
40, 50, 60, 70, 80, 90, 100, 120, 125, 150, 152, 4

Zatyczki do tulei – kompletne zestawy pakowe od producenta

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów zainteresowanych zamówieniem wyłącznie denek i zatyczek do tub, jak i klientów poszukujących kompleksowych systemów ochrony produktów. Obsługujemy zamówienia nisko- oraz wysokonakładowe, każdorazowo zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów. Denka wraz z tubami dostarczamy za pośrednictwem transportu własnego. Realizujemy zamówienia na terenie całego kraju. Zapewniamy terminowe i bezpieczne dostawy. W razie pytań lub wątpliwości Nasz Zespół służy radą i pomocą.

 

Oferujemy również między innymi tuby tekturowe, tuby szalunkowe czy tuleje tekturowe.

Zapytaj o produkt


Captcha image

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź