Przekładki tekturowe

Wysokogatunkowe przekładki tekturowe

Jako marka specjalizująca się w wyrobach z tektury litej oraz surowców pochodnych w swojej ofercie posiadamy także przekładki tekturowe z tektury falistej. Służą one za nośnik do nawijania tkanin.

Przekładki tekturowe JOKER powstają na bazie wysokogatunkowych materiałów, co gwarantuje ich trwałość i odporność na uszkodzenia mechaniczne, tym samym ułatwiając konfekcjonowanie materiałów oraz ich przechowywanie i transport.

Parametry techniczne przekładek:

Długość (mm)
750

Szerokość (mm)
160

Wysokość (mm)
17

Przekładki tekturowe bezpośrednio od producenta

Klientów zainteresowanych złożeniem zamówienia na przekładki tekturowe zachęcamy do kontaktu. Dostarczamy przekładki o standardowych parametrach, co przekłada się na ich uniwersalny charakter oraz liczne aplikacje w przemyśle włókienniczym, tekstylnym oraz wszędzie tam, gdzie stosuje się konfekcjonowanie materiałów lub tkanin przy pomocy belowania.. Mogą także stanowić ciekawą alternatywę dla tulei tekturowych przeznaczonych do nawijania włókien, taśm, papierów oraz wielu innych produktów.

Zamówione przekładki tekturowe dostarczamy do Klientów za pośrednictwem transportu własnego. To daje nam pewność terminowej realizacji dostaw oraz gwarancję, że zamówione wyroby zostaną dostarczone do Państwa w nienaruszonym stanie.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź