Tuleje tekturowe

Wysokiej jakości tuleje tekturowe do wielu zastosowań

Jako marka specjalizująca się w produkcji wyrobów z tektury litej i materiałów pokrewnych naszym Klientom oferujemy szeroki wachlarz produktów gotowych w postaci tulei papierowych, kartonowych i tekturowych. Tuleje papierowe znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu i branżach. Coraz częściej stanowią również alternatywę dla przekładek tekturowych wykorzystywanych w konfekcjonowaniu tekstyliów.

FIRMA JOKER: tuleje kartonowe, tuleje papierowe, tuleje tekturowe

Zależy nam na budowaniu wizerunku marki godnej zaufania. Dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do jakości oferowanych produktów, w tym tulei tekturowych. Dzięki spiralnemu zwijaniu tulei oraz zastosowaniu najwyższej jakości surowców w procesie produkcji, otrzymujecie Państwo produkt, który doskonale sprawdzi się przy nawijaniu ciężkich oraz rozciągliwych materiałów, włókien, taśm, papierów oraz wielu innych produktów.

Oferowane przez nas tuleje możecie Państwo wykorzystać również jako doskonały produkt zabezpieczający Wasze towary. W efekcie naszej pracy powstaje pełnowartościowy produkt, który odznacza się wysoką odpornością na duże obciążenia i jest niezwykle funkcjonalny. Wykorzystywanie tulei papierowych jako opakowań zabezpieczających ułatwiają  zatyczki do tulei, dzięki którym uzyskujemy szczelne tuby chroniące produkty przed zanieczyszczeniami, wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi. 

Parametry techniczne tulei tekturowych:

Średnice wewnętrzne (mm)
od 12,8  do 600

Grubość ścianki (mm)
od 0,8 do 15

Długość  (mm)
od 6 do 6000

Tuleje tekturowe bezpośrednio od producenta

Klientów zainteresowanych zamówieniem tulei kartonowych zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa wszystkie pytania oraz doradzą jak odpowiednio i trwale zabezpieczyć Państwa towar na czas transportu lub też jakie tuleje będą odpowiednie do nawijania Państwa produktów.

Każda zamówiona tuleja tekturowa zostanie dostarczona do Państwa transportem własnym FIRMY JOKER. Zapewniamy terminową i bezpieczną dostawę na terenie całego kraju.

Oferujemy również między innymi przekładki tekturowe, szalunki kartonowe czy zatyczki do tub.

Zapraszamy do kontaktu

Tel./fax. 42 656 56 55

Tel. kom. 603 709 100

poczta@firmajoker.pl

Firma Joker Zygmunt Szarpak
ul. Beskidzka 69
91-611 Łódź